Тиждень національно – патріотичного виховання у ДНЗ «УЦПТО»


З 06. 10. 2020 р. у ДНЗ «УЦПТО» розпочався тиждень національно – патріотичного виховання до Дня Українського козацтва. Керівник гуртка « Я – українець» Соколівська О. А. разом із гуртківцями провели виховний захід на тему «Слава козацька не вмре, не поляже».

Мета виховного заходу: надати гуртківцям знання про козацьку добу, яка тривала кілька століть; про її важливе значення в історії України, про духовний зв'язок з лицарями – козаками, який став утіленням невмирущого українського духу.
08. 10. – на другому засіданні гуртка викладач Соколівська О. А. провела бесіду «Козацтво та Покрова Пресвятої Богородиці». Гуртківці ознайомились із особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці та свята українського козацтва, переглянули документальний фільм « Історія козацтва».

12.10. – Гуртківці провели різні козацькі конкурси та вікторину «Козаком бути – це почесно, але стати ним – надзвичайно складно».Під час заходу гуртківці переглянули документальний фільм «Характерник – Гопак», уривок із художнього фільму «Вогнем і мечем», прослухали козацькі пісні: «Ой там, на горі, женці жнуть», «Марш Богдана Хмельницького» та інші.

Гуртківці зробили важливий висновок: для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
20 переглядів