Тиждень права в ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти»


З 09-13 грудня 2019 року в ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» проходив Всеукраїнський тиждень права, заходи якого були присвячені проголошенню Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

У рамках проведення Тижня права для здобувачів освіти Центру організовано екскурсію до музею історії органів внутрішніх справ Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Екскурсію провів очільник музею Іван Пранничук, ознайомивши присутніх з історією виставлених стендів, найцікавішими експонатими та запросив їх після закінчення навчання прийти працювати до поліції Закарпаття.

З метою розширення знань про права людини та громадянина представником Закарпатської юстиції Владисловом Товтином спільно з викладачем Ганною Іллівною Минею проведено правоосвітній захід, під час якого учні дізналися про історію прийняття Загальної декларації прав людини, систему безоплатної правової допомоги, порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

У читальній залі бібліотеки ДНЗ «УЦПТО» протягом тижня діяла розгорнута книжкова виставка «Через правову освіту до правової держави» з інформацією про поняття та загальну характеристику права, про українське державотворення, права людини та основний закон – Конституція України. У бібліотеці викладач Миня Г.І. провела з учнями групи № 35 урок з предмету «Людина і світ» на тему «Права людини і відповідальність».

Тиждень Права в закладі освіти завершився виховною годиною «Насильству – НІ!», основна мета якої – запобігання дискримінації та насильства в суспільстві.
25 переглядів