top of page

Інформаційний мікс : "Здоровий спосіб життя - це запорука успіху"


7 квітня, міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. З’явившись у 1948 році, ця організація об’єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Вперше святкування відбулося в 1950 році.

До Всесвітнього дня здоров'я медичним працівником та бібліотекарями ДНЗ УЦПТО проведено інформаційний мікс під назвою «Здоровий спосіб життя - це запорука успіху». Програма заходу була насиченою, адже включала різноманітні дійства:


- бесіда з медичним працівником закладу О.І. Ганькович - «Я –моє здоров’я – моє життя», яка дала цінні поради учням як прожити довго і активно та розкрила секрети всього того, що сприяє досягненню внутрішньої гармонії людини.

​- відкриття книжкової виставки-заклику «Здоров’я – шлях до довголіття», на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено книжкові та періодичні видання, що здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості.

​- бібліографічний огляд «Здоров’я в твоїх руках», під час якого в інтерактивному спілкуванні з молодими користувачами обговорили усі можливі шкідливі звички та прийшли до висновку, що здоровий спосіб життя - це запорука успіху.

​ «Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими та пам'ятайте, що ваше здоров'я - у ваших руках» - такими були заключні слова організаторів заходу.

5 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


Якір 1
bottom of page