Навчання на ІІІ етапі курсів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів на базі Централ


З 09 по 13 жовтня 2017 р. методисти ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» Краус Л.І. та Тютюнник В.Є. проходили навчання на ІІІ етапі курсів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів на базі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ).

За три етапи проходження курсів методистами ПТНЗ було опрацьовано 7 навчальних модулів, а саме: «Освітологічний і нормативно-правовий», «Менеджмент і лідерство», «Посадово-функціональний», «Соціально-психологічний», «Інформаційно-комунікаційний», «Інноваційно-дослідницький», «Професійно-особистісний».

Наприкінці навчання відбувся захист випускних робіт, після чого методисти отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Процес навчання був цікавим та корисним. Окрім лекцій, слухачам було запропоновано ряд тематичних дискусій, тренінгів та практичних занять. Особливо важливим було те, що слухачі мали можливість вільно поспілкуватися як із фахівцями вищої школи, так і безпосередньо між собою та поділитися досвідом практичної роботи, адже в складі групи були методисти з різних регіонів України.

В межах проведення курсів та до Дня захисника Вітчизни


10 переглядів