Книжкова виставка-спогад «Вони прославили наш край»


28 жовтня відзначаємо як День визволення України від фашистських загарбників. Того осіннього дня у далекому вже 1944 – му відлунали останні залпи Великої Вітчизняної війни на території України, бої за визволення якої тривали понад півтора року.

За цей час відбулось багато радикальних змін і у світі і в нашій багатостраждальній країні. Перемігши фашизм, наш народ сьогодні на фронтах іншої війни. Та все ж минуле завжди з нами, в нас самих.

З метою гідного вшанування пам’яті визволителів, в читальному залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО презентовано , яка присвячена безсмертному подвигу, ратній та трудовій звитязі українського народу в роки Великої Вітчизняної війни. Матеріали виставки узагальнюють важкий шлях героїчного визволення України.

На особливу увагу заслуговують книги О.Г. Самойловича «Памятью отточенные годы», «Час обрав нас», «Защитники Отечества», автор яких був присутній на огляді виставки і сам презентував свої книги. Олег Григорович наголосив, що матеріали його книг – це спогади учасників тих страшних подій, розповіді про те, як наш народ і його армія йшли до довгоочікуваної перемоги. Ці книги – це заповіт нащадкам бути гідними своїх дідів, котрі зуміли здолати війну.

Подібні зустрічі є важливими для сьогоднішнього покоління, адже відходять у вічність ветерани – свідки історії. А їхні онуки, за прикладом та заповітом сивочолих героїв, з честю відстоюють мир та цілісність нашої Батьківщини.


30 переглядів