Виховна година «Не куріть – це шкодить здоров’ю!»


«Тютюн приносить шкоду тілу,

руйнує розум, отупляє цілі нації»

Оноре де Бальзак

Людство в своєму розвитку вже переступило межу третього тисячоліття. Без сумніву, за такий час в суспільстві вирішувалися і вирішуються безліч проблем. Такою, що потребує негайного вирішення, постає сьогодні проблема тютюну, адже вона стосується кожного, а не лише тих хто палить.

15 листопада 2017 року класним керівником Потаповою К.В. було проведено виховну годину на тему «Не куріть – це шкодить здоров’ю!» з учнями І курсу група №14, професія: маляр, штукатур, лицювальник-плиточник.

Основна мета заходу ­- сформувати у підлітків якості сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії; попереджувати паління серед підлітків та учнівської молоді; виховувати у дітей бережливе ставлення до свого здоров’я.

Під час заходу учні дізналися про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.

На завершення учні відповіли на ряд питань щодо куріння, та дійшли висновку, що куріння і учень – це взагалі речі несумісні, адже молоді роки — це роки формування як фізичного, так і розумового розвитку.


39 переглядів