ДНЗ "Ужгородському центру професійно-технічної освіти" - 4 роки !


Від імені адміністрації навчального закладу дозвольте привітати Вас із 4 річницею об’єднання Ужгородського професійного машинобудівного ліцею та Ужгородського професійного ліцею в ДНЗ "Ужгородський центр професійно-технічної освіти".

Це не звичайна дата, адже об’єднались два колективи, які стали одним цілим.

Спасибі колегам за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашого закладу. Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.

Всім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.


44 перегляди