Зустріч з педагогами з Сумської області з метою обміну досвідом


25 січня 2018 року ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» приймав поважних гостей. Педагоги з Сумської області відвідали навчальний заклад

Освітяни ознайомились з навчально-практичним центром сучасних будівельних технологій та матеріалів «Снєжка», створеним на базі ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» завдяки соціальному партнерству з ТзОВ «Снєжка-Україна» та взяли участь у круглому столі, під час бесіди директор Центру Тимко С.М. розповів про досвід співпраці з одним з найпотужніших підприємств області – ТОВ «Ядзакі Україна». Присутні ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу та мали можливість оцінити внесок соціального партнера в її покращення. Також завдяки соціальному партнерству випускникам гарантовані робочі місця на підприємстві, а педагогічним працівникам надається можливість для підвищення кваліфікації та ознайомлення з найсучаснішими виробничими технологіями.

Завершилась зустріч відвідуванням навчальної дільниці ТОВ «Ядзакі Україна», на якій проводиться виробниче навчання в умовах виробництва.


27 переглядів