Книжкова виставка «Як крила ангела, злітаючи  назад, Небесна сотня  у вирій  полетіла…»


Небесна сотня білих журавлів,

Душа яких летить під небесами,

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам'ять лишиться за вами…

Пісний Б.

20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Майдан… Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це прагнення Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей.

В пам’ять про полеглих за майбутнє України у читальній залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО проведено відкритий перегляд літератури біля книжкової виставки «Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня у вирій полетіла…». Працівники бібліотеки ознайомили присутніх із матеріалами в яких міститься інформація про звичайних і водночас неймовірних людей, які створили Революцію гідності. Тут усього потрошку: долання меж і страхів, шалена любов до Батьківщини, рішучість діяти, бажання залишити нащадкам єдину та квітучу Україну, переосмислення буття й відкриття нового себе, сміливість відстоювати свободу, перемога над байдужістю, буденні дива.

Під час перегляду, учні самостійно зробили висновок, що основа інформації вміщеної в матеріалах виставки – це прагнення змінити світ на краще та віра в майбутнє нашої держави.

Під впливом почуттів присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих героїв Небесної Сотні.


47 переглядів