Книжково-ілюстративна виставка «Рідна мова – духовний скарб нації»


… Поки живе мова – житиме й народ

Іван Огієнко‎

Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, встановлений ЮНЕСКО з метою захисту мовної і культурної багатоманітності. Адже визнання та пошана всіх мов є ключем до збереження миру. З 2002 року це свято стало ще одним днем вшанування рідної мови в Україні. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

Не залишилися осторонь цього традиційного свята й працівники бібліотеки ДНЗ УЦПТО. Напередодні цього дня, в читальній залі організовано розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Рідна мова – духовний скарб нації». Тут користувачі бібліотеки мають можливість знайти цікаву та корисну інформацію з історії рідної мови, сучасні словники та енциклопедії, підручники та посібники з української мови, а також ознайомитись з поетичними творами, які присвячені рідному слову .

Сподіваємось, що матеріали, представлені на виставці, допоможуть збагнути всю велич рідного слова, викликають бажання вивчати українську мову та милуватися її красою.


22 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now