Підсумки Днів комп’ютерних технологій


Інформаційно-комунікаційні технології –

невід’ємна складова сьогодення…

Під таким девізом проходили Дні комп’ютерних технологій в ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» з 19 по 23 лютого 2018 р. Протягом тижня проводилися різноманітні заходи, метою яких була популяризація інформаційно-комунікаційних технологій серед педагогів і учнів навчального закладу та інтеграція ІКТ у всі ланки навчального процесу.

Учні з майстрами виробничого навчання виготовили змістовні стіннівки. Цікавим виявився для учнів також конкурс «Кращий з професії оператор комп’ютерного набору». Найкращі результати показали такі учні: Рішко Василь (група № 37), Угрин Патрик (група № 37), Фаркаш Тетяна (група № 37). Особливо хочеться відмітити креативний та творчий підхід до виконання практичного завдання зі створення девізу навчального закладу наступних учнів: Мигаль Олег, Пирч Михайло (група № 37), Макарович Вадим (група № 25), Гречка Василь (група № 15). День відкритих дверей комп’ютерних технологій виявився нетрадиційним, але цікавим як для педагогів так і для учнів.

Під час засідання круглого столу цікавою та корисною інформацією щодо використання електронних підручників зі спецдисциплін (зокрема, з предмета Бухгалтерський облік) поділилася викладач Потапова К.В., а майстер виробничого навчання Сочка А.І. показала захоплюючу презентацію про роботу з програмою Adobe Photoshop, а також продемонструвала роботу програми при виготовленні вітальної листівки, яка, до речі, і знайшла свого конкретного адресата. Викладач спедцислиплін Гніненко В.О. був нагороджений дипломом НМЦ ПТО у Закарпатській області за участь в огляді-конкурсі на кращий блог викладача інформатики та інформаційних технологій у 2017 р., тому, логічним завершенням наших Днів комп’ютерних технологій був майстер-клас зі створення блогу викладача, проведеного Гніненком В.О.

Дні комп’ютерних технологій ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» пройшли змістовно, цікаво, нетрадиційно із залученням як педагогічних працівників так і учнів, які оволодівають професію оператора комп’ютерного набору.


57 переглядів