Участь у Дев'ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Сьомій міжнародній виставці о


15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організатором цієї традиційної виставки є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У виставці взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та з 12 країн світу, серед яких заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

Професійну освіту Закарпатської області на виставці представили 5 учасників, серед яких вперше був ДНЗ «Ужгородський центр ПТО», який виборов срібну медаль у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контксті освітніх реформ» та був також нагороджений дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Почесним дипломом був нагороджений директор Тимко Сергій Миронович. Слід окремо відзначити учня групи № 4 Іпатова Андрія, який отримав сертифікат за проведення майстер-класу «Демонстрація практичних навичок в´язання джгутів з м´яких провідників».

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» гідно презентував свої здобутки та напрацювання, але не зупинятиметься на досягнутому, зусилля колективу в подальшому будуть спрямовані на розвиток соціального партнерства, підвищення якості надання освітніх послуг, впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес.

Висловлюємо подяку соціальному партнеру навчального закладу ТОВ «Ядзакі Україна» за допомогу та сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому!


43 перегляд

Останні пости

Дивитися всі