Засідання методичної секції педагогічних працівників професій металообробки ПТНЗ Закарпатської облас


20 березня 2018 року на базі державного навчального закладу «Ужгородський центр ПТО» відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професій металообробки ПТНЗ Закарпатської області на тему «Оновлення змісту професійної освіти при підготовці кваліфікованих робітників професій металообробки.» За планом роботи секції учасники ознайомилися з матеріальною базою закладу, відвідали урок спецтехнології викладача Короля Й.О. з професії «Електрозварник ручного зварювання» на тему «Положення електрода. Коливні рухи електродом».

Куратор секції, методист НМЦ ПТО в Закарпатській області, Маслюк Ігор Федорович доповів про особливості розроблення робочих навчальних програм з інтегрованих професій металообробки відповідно до стандартів професійної (професійно – технічної) освіти на компетентнісній основі.

Досвідом роботи з розроблення робочих навчальних програм підготовки кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник» відповідно до стандартів професійно – технічної освіти на компетентнісній основі поділилися викладач спецдисциплін Хустського професійного ліцею Чопик Роман Володимирович, та майстер виробничого навчання Свалявського професійно-будівельного ліцею Дарчі Олександр Іванович.


41 перегляд