Позакласний захід "1939-1945. Ніколи знову"


Ніхто не забутий;

На попіл ніхто не згорів:

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам'ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Друга світова війна ... Страшна війна 20 століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині. Воїни-переможці проявили героїзм, стійкість, мужність, билис яза кожний клаптик рідної землі, вистояли, перемогли.

Напередодні свята в ДНЗ УЦПТО було проведено позакласний захід "1939-1945. Ніколи знову". На захід були запрошені: заступник командира Стрілецького батальйону майор Бак Й.Ю., старший інструктор сержант Лопушанськи М.Й., стрілець 1-го взводу молодший сержант Спичак Р.М., які поділилися з учнями спогадами про неоголошену війну за Сході нашої країни т арозповіли про свої солдатські будні, а також наголосили, що необхідно добре навчатися і стати гідним громадянином своєї держави.

Радою учнівського самоврядування були виготовлені маки для гостей та учнів закладу, які є міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. За легендами можуть зацвітати там, де пролилася кров.

Учасники заходу вшанували героїв, які загинули за Батьківщину хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки загиблим воїнам.


45 переглядів