Позакласний захід "1939-1945. Ніколи знову"


Ніхто не забутий;

На попіл ніхто не згорів:

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам'ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Друга світова війна ... Страшна війна 20 століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині. Воїни-переможці проявили героїзм, стійкість, мужність, билис яза кожний клаптик рідної землі, вистояли, перемогли.

Напередодні свята в ДНЗ УЦПТО було проведено позакласний захід "1939-1945. Ніколи знову". На захід були запрошені: заступник командира Стрілецького батальйону майор Бак Й.Ю., старший інструктор сержант Лопушанськи М.Й., стрілець 1-го взводу молодший сержант Спичак Р.М., які поділилися з учнями спогадами про неоголошену війну за Сході нашої країни т арозповіли про свої солдатські будні, а також наголосили, що необхідно добре навчатися і стати гідним громадянином своєї держави.

Радою учнівського самоврядування були виготовлені маки для гостей та учнів закладу, які є міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. За легендами можуть зацвітати там, де пролилася кров.

Учасники заходу вшанували героїв, які загинули за Батьківщину хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки загиблим воїнам.


0 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now