Профорієнтаційний вернісаж „Робітнича професія – крок до успіху”


17 травня 2018 року колектив ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» взяв участь у профорієнтаційному вернісажі „Робітнича професія – крок до успіху”.

Навчальний заклад презентував свої освітні послуги, учні проводили майстер-класи, які викликали щире зацікавлення відвідувачів заходу. Так, учні груп № 11 та 21 (професія слюсар із складання металевих конструкцій; електрозварник ручного зварювання) демонстрували плазмове різання за шаблонами апаратом «Мультиплаз 3500». Спробувати себе у різанні металу змогли навіть журналістки місцевих телеканалів та зацікавлені відвідувачі.

Учнем групи № 4 (слюсар-електромонтажник; вязальник схемних джгутів, кабелів та шнурів) було продемонстровано майстер-клас із обмотування схемних джгутів на демонстраційному стенді, який надав соціальний партнер закладу ТОВ «Ядзакі Україна».

На вернісажі було представлено кращі вироби, виготовлені у навчально-виробничих майстернях, на заняттях гуртків технічної творчості. Всі бажаючі могли придбати ці вироби безпосередньо під час проведення вернісажу.


27 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now