Профорієнтаційний вернісаж „Робітнича професія – крок до успіху”


17 травня 2018 року колектив ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» взяв участь у профорієнтаційному вернісажі „Робітнича професія – крок до успіху”.

Навчальний заклад презентував свої освітні послуги, учні проводили майстер-класи, які викликали щире зацікавлення відвідувачів заходу. Так, учні груп № 11 та 21 (професія слюсар із складання металевих конструкцій; електрозварник ручного зварювання) демонстрували плазмове різання за шаблонами апаратом «Мультиплаз 3500». Спробувати себе у різанні металу змогли навіть журналістки місцевих телеканалів та зацікавлені відвідувачі.

Учнем групи № 4 (слюсар-електромонтажник; вязальник схемних джгутів, кабелів та шнурів) було продемонстровано майстер-клас із обмотування схемних джгутів на демонстраційному стенді, який надав соціальний партнер закладу ТОВ «Ядзакі Україна».

На вернісажі було представлено кращі вироби, виготовлені у навчально-виробничих майстернях, на заняттях гуртків технічної творчості. Всі бажаючі могли придбати ці вироби безпосередньо під час проведення вернісажу.


27 переглядів