Участь у III (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно


З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» відбувся III (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрозварник ручного зварювання».

На конкурсі Закарпатську область представляв Пойда Радіон, учень ДНЗ «Ужгородський центр ПТО», група № 1 (професія слюсар із складання металевих конструкцій; електрозварник ручного зварювання), майстер виробничого навчання В.І.Рейпаші, викладач спецтехнології Й.О.Король.

За умовами Конкурс проводився у 2 тури:

– теоретичний тур (31.05.2018) передбачав виконання учасниками тестового завдання на персональному комп’ютері; у цьому турі Р.Пойда набрав 22,5 бала з 30 можливих, та зайняв 3 місце;

– практичний тур (31.05.2018) складався з виконання одного завдання – з виготовлення конструкції (з наданих деталей за кресленням), яка працює під тиском. Учень нашого центру набрав 95,57 бала з 140.

Визначення результатів участі у Конкурсі здійснювалося за загальною сумою набраних учасниками балів, що визначило сьоме місце у загальному рейтингу.

Радіон Пойда буів нагороджений Дипломом учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Переможці, учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» та супроводжуючі їх особи отримали призи та цінні подарунки від спонсорів та оргкомітету Конкурсу.


17 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now