Участь у III (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно


З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» відбувся III (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрозварник ручного зварювання».

На конкурсі Закарпатську область представляв Пойда Радіон, учень ДНЗ «Ужгородський центр ПТО», група № 1 (професія слюсар із складання металевих конструкцій; електрозварник ручного зварювання), майстер виробничого навчання В.І.Рейпаші, викладач спецтехнології Й.О.Король.

За умовами Конкурс проводився у 2 тури:

– теоретичний тур (31.05.2018) передбачав виконання учасниками тестового завдання на персональному комп’ютері; у цьому турі Р.Пойда набрав 22,5 бала з 30 можливих, та зайняв 3 місце;

– практичний тур (31.05.2018) складався з виконання одного завдання – з виготовлення конструкції (з наданих деталей за кресленням), яка працює під тиском. Учень нашого центру набрав 95,57 бала з 140.

Визначення результатів участі у Конкурсі здійснювалося за загальною сумою набраних учасниками балів, що визначило сьоме місце у загальному рейтингу.

Радіон Пойда буів нагороджений Дипломом учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Переможці, учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» та супроводжуючі їх особи отримали призи та цінні подарунки від спонсорів та оргкомітету Конкурсу.


17 переглядів