Виховний захід  до Міжнародного Дня друзів


7 червня 2018 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 25 відкритий виховний захід до Міжнародного Дня друзів, що відзначають у світі 9 червня.

Мета даного заходу: спонукати учнів замислитися над змістом і значенням унікальних людських взаємин, що характеризуються словом «дружба», над тим, які якості повинна мати людина, що її називають другом, викликати у вихованців бажання здобувати нових та цінувати старих і справжніх друзів, виховувати здатність вчасно прийти на допомогу, не бути байдужими, вміти розрадити, вислухати, підтримати, розділити з другом і радощі, і труднощі.

Оксана Юріївна розповіла своїм вихованцям про історію виникнення свята і про те, що з роками воно набуло величезної популярності, та сьогодні його святкують у багатьох країнах Європи, і не тільки. Побажала учням у цей день весело провести час зі своїми друзями, висловити їм свою любов, підтримку і повагу.

Класний керівник завершила своє неформальне спілкування з вихованцями словами Бенджаміна Франкліна «Вибирай друга не поспішаючи, ще менше квапся проміняти його» і порадила в Міжнародний День друзів привітати тих, що поряд, згадати про старих, чи помиритися з тими, з якими були у сварці.


58 переглядів