Відкритий виховний захід  до 100 років від дня народження видатного вченого в галузі теоретичної фіз


14 червня 2018 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 25 відкритий виховний захід з приводу визначної дати, а саме:18 червня 2018 року виповниться 100 років від дня народження видатного вченого в галузі теоретичної фізики члена-кореспондента АН УРСР Михайла Федоровича Дейгена (1918–1977).

Мета даного заходу: ознайомити учнів із життєвим шляхом відомого українця та його науковими працями, що були значними для розвитку науки не тільки в нашій країні, викликати у вихованців бажання здобувати міцні знання, щоб мати змогу здійснювати свої наукові розробки, виховувати бажання пишатися видатними співвітчизниками та наслідувати їх приклад.

Оксана Юріївна розповіла своїм вихованцям про те, що Наукові праці М.Ф. Дейгена стосувалися галузей теорії твердого тіла, фізики напівпровідників, радіоспектроскопії. Вчений, доктор фізико-математичних наук, професор, побудував теорію спектрів подвійного електронно-ядерного резонансу. Створив в Україні, відому на весь світ, наукову школу в галузі радіоелектроскопії. Він автор більш ніж 200 наукових праць та декількох колективних монографій. Серед учнів М.Ф.Дейгена 3 члена-кореспондента НАН України, понад 20 докторів наук і декілька десятків кандидатів наук, які успішно працюють у різних країнах світу.


58 переглядів