Відкритий виховний захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.


2 жовтня 2018 року класний керівник Гроскопф Мирослава Іванівна провела в групі № 23 відкритий виховний захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

Мета даного заходу: ознайомити вихованців з історією виникнення свята, спонукати учнів замислитися над необхідністю шанобливого ставлення до старших людей, виховувати любов, повагу та вдячність до мудрих і багатих літами, бажання допомагати їм.

Мирослава Іванівна розповіла своїм вихованцям про те, що день літньої людини — це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і шану. Це свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

Класний керівник підсумувала, що доброта і чуйність, щиросердність, уміння розділити чужий біль, розрадити в скрутну хвилину – це здавна було характерною рисою українців. А цей день надає можливість усім нагадати про загальнолюдський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства, пам'ятати про свій борг перед людьми поважного віку та робити все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя.


36 переглядів