День художника України.


Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Роботи художників пробуджують прагнення до прекрасного, спонукають задуматися про важливі речі…

З року в рік, в другу неділю жовтня, кожен з жителів нашої держави має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії − День художника України.

Працівниками бібліотеки ДНЗ УЦПТО організовано книжково-ілюстративну виставку - «Закарпатські майстри пензля та олівця».

Мистецький доробок художників Закарпаття — це шедеври визнаних корифеїв образотворчої культури нашої країни: Й. Бокшая, А. Ерделі, А. Коцки, Ф. Манайла,

А. Борецького, В. Свиди, З. Шолтеса та багато ін. Образотворче мистецтво нашого краю збагачене творчістю обдарованих майстрів, що працюють у різних стилях, жанрах, напрямках, вносять в панораму мистецького світосприймання яскраві акценти.

Користувачі бібліотеки мають можливість ближче познайомитись із творами видатних закарпатських митців, дізнатись про історію створення «Закарпатської школи живопису» та отримати задоволення від великого мистецтва «маленького краю».


13 переглядів