ХVІІІ радіодиктант національної єдності


ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» запрошує всіх долучитися до акції єдності, що традиційно відбувається в День української писемності та мови. Локація для написання диктанту буде облаштована в бібліотеці навчального закладу!

Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови.

Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп’ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

Трансляція радіодиктанту розпочнеться 9 листопада об 11:00 зі вступної частини, а за півгодини – об 11:30 – прозвучить власне текст.

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.


17 переглядів