Зустріч з воїнами АТО та учасниками бойових дій на території інших держав


6 грудня – День Збройних Сил України. Це свято пам’яті багатьох відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність України. Це свято тих, хто нині захищає територію нашої Батьківщини від ворогів, піклується про безпеку зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих, незламних духом військовослужбовців.

З метою виховання в учнів патріотизму, національної самосвідомості, дружби, взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння, ціннісного ставлення інших людей, в ДНЗ «УЦПТО» було проведено зустріч з воїнами АТО та учасниками бойових дій на території інших держав. Полковник Балашов І.А., старший прапорщик Пучінін В.М. розповіли про мужність і незламність українських воїнів в боротьбі за цілісність та незламність України.

До поранених на полі бою першими приходять медики. Від їх знань, вміння своєчасного реагування в екстрених ситуаціях та надання кваліфікованої допомоги залежить життя солдата. Своїми навиками щодо надання допомоги пораненим, поділилися з присутніми інструктор з бойової підготовки сержант Реківчак Т.В. та санітарний інструктор, солдат Комят В.Р. Гості дали змістовну відповідь на запитання учнів.

Учні закладу привітали гостей зі святом і подарували подарунки, виготовлені своїми руками.


17 переглядів