Бесіда про права людини


З 10 по 14 грудня 2018 р. у Державному навчальному закладі «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» відбуваються заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права.

У вівторок, 11 грудня для учнів перших курсів, які беруть участь у цих, вже традиційних для навчального закладу, заходах вперше, фахівцями з правознавства було проведено просвітницьку бесіду «Про реалізацію та захист прав людини».

Представник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук розповіла учням про історію прийняття Загальної декларації прав людини, присутні переглянули відеоролик, підготовлений Благодійним Фондом "Центр громадських ініціатив" та відео, в яких відомі українці зачитують статті із Загальної декларації прав людини.

Також учні почули лекцію на тему «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх», яку провів начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області Віталій Мураль. Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Лариса Фучко розповіла учням, що з початку 2018 року всі діти мають право на отримання вторинної правової допомоги. Фахівець також поінформувала, куди їм звертатися за допомогою у випадку порушення їхніх прав та надала інформаційні буклети «Правові орієнтири дитини».


29 перегляд
Наша адреса: 88000,м.Ужгород, ​вул. Сергія Мартина, 3 
​Тел/факс: (0312) 66-10-89,
61-66-14, 61-68-08
​​e-mail: UzhgorodPML@ukr.net
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now