Свято Святого Миколая – свято радості, благодійності і добрих справ


Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. 19 грудня, свято Святого Миколая ‒ це святковий, радісний, сповнений доброти час. Адже, всім відомо, що Святий Миколай був чудовим благодійником.

До учнів ДНЗ УЦПТО також завітав Святий Миколай з вітаннями та подарунками. Особливі подарунки і похвальні слова Святого Миколая були адресовані учням, які протягом року робили добрі справи. Учні також ознайомилися з традиціями та історією цього свята.

Отримувати подарунки – дуже приємно, а дарувати подарунки – ще краще. Коли даруєш подарунок, особливо, якщо він виготовлений своїми руками, – отримуєш прекрасні відчуття радості. Рада учнівського врядування та члени гуртка «Чарівниця» зі своїм керівником виготовили ангели-обереги для воїнів АТО. З допомогою Руху підтримки Закарпатських військових, янголята були передані у зону бойових дій нашим захисникам.

Поза увагою учнів, вже традиційно, не залишилися діти, які перебувають без батьківської опіки в Ужгородській міській лікарні. Від учнів в цей в день Миколая малята теж отримали подарунки.


23 перегляди