Відкриття навчально-практичного центру новітніх технологій зварювання


Сучасна галузь зварювального виробництва – одна з найбільш перспективних та потрібних. Для забезпечення Закарпатської області високопрофесійними фахівцями –зварниками на базі Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» 26 грудня 2018 року було відкрито навчально-практичний центр із упровадження сучасних виробничих технологій для підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах» та «Зварник».

Навчально-практичний центр створено на виконання наказу міністерства освіти і науки України № 206 від 27.02.2018 р. «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри у 2018 році». Кошти для придбання обладнання у сумі 2 мільйони 300 тисяч гривень були виділені з державного бюджету.

Директор департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації Сопкова Ганна Іванівна та начальник управління освіти Ужгородської міської ради Пуківська Марина Іванівна урочисто привітали всіх присутніх з відкриттям навчально-практичного центру.

Головною метою діяльності навчально-практичного центру – є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, яке дозволить учням опанувати різні види зварювання: аргонове, напівавтоматичне та ручне дугове зварювання покритим електродом. Для учнів придбано тренажер-симулятор, який відтворює електрозварювальний процес. Окрім того, навчальний заклад зможе збільшити у майбутньому інвестиції від виробничої діяльності, що дасть можливість розвитку та модернізації матеріально-технічної бази.


25 переглядів