Відкритий виховний захід до Дня Соборності та Свободи України


22 січня 2019 року класний керівник Шуба Оксана Юріївна провела в групі № 35 відкритий виховний захід до Дня Соборності та Свободи України, що відзначають у цей день.

Мета даної години спілкування: надати учням інформацію про історію виникнення цього свята, його зміст і значення, формувати у них активну життєву позицію, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної символіки, викликати інтерес до вивчення історії України.

Оксана Юріївна розповіла своїм вихованцям про те, що свято було започатковано Указом президента України 1999 року до Дня проголошення Акту Злуки – возз’єднання УНР та ЗУНР – як символу консолідації всього українського народу. І нагадала, що у тяжкій тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності, наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Але, на превеликий жаль, сьогодні знову доводиться проливати кров, виборюючи єдність та неподільність України.

Хвилиною мовчання учні вшанували всіх героїв, що полягли у боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Класний керівник завершила своє неформальне спілкування з вихованцями висновком, що соборність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності!


85 переглядів