Патріотична виставка-інсталяція, оформлена в залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО: «Як крила ангела, злітаючи 


Небесна сотня білих журавлів,

Душа яких летить під небесами,

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам'ять лишиться за вами…

Пісний Б.

20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Майдан… Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це прагнення Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей.

В пам’ять про полеглих за майбутнє України у читальній залі бібліотеки ДНЗ УЦПТО оформлено героїко-патріотичну виставку-інсталяцію «Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня у вирій полетіла…». Відвідувачі бібліотеки мають можливість ознайомитись із матеріалами в яких міститься інформація про звичайних і водночас неймовірних людей, які створили Революцію гідності. Тут усього потрошку: долання меж і страхів, шалена любов до Батьківщини, рішучість діяти, бажання залишити нащадкам єдину та квітучу Україну, переосмислення буття й відкриття нового себе, сміливість відстоювати свободу, перемога над байдужістю, буденні дива.


59 переглядів