Розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Рідна мова – духовний скарб нації»


… Поки живе мова – житиме й народ

Іван Огієнко‎

Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, встановлений ЮНЕСКО з метою захисту мовної і культурної багатоманітності. Адже визнання та пошана всіх мов є ключем до збереження миру. З 2002 року це свято стало ще одним днем вшанування рідної мови в Україні. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

Не залишилися осторонь цього традиційного свята й працівники бібліотеки ДНЗ УЦПТО. Напередодні цього дня, в читальній залі організовано розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Рідна мова – духовний скарб нації». Тут користувачі бібліотеки мають можливість знайти цікаву та корисну інформацію з історії рідної мови, сучасні словники та енциклопедії, підручники та посібники з української мови, а також ознайомитись з поетичними творами, які присвячені рідному слову .

Сподіваємось, що матеріали, представлені на виставці, допоможуть збагнути всю велич рідного слова, викликають бажання вивчати українську мову та милуватися її красою.


27 перегляд
Наша адреса: 88000,м.Ужгород, ​вул. Сергія Мартина, 3 
​Тел/факс: (0312) 66-10-89,
61-66-14, 61-68-08
​​e-mail: UzhgorodPML@ukr.net
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now