Проведення обласної Інтернет-олімпіади з предмета «Спеціальна технологія» із професії «Слюсар з ремо


Олімпіади з предметів професійно-теоретичної підготовки є важливою складовою підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Проведення таких заходів дає можливість учням продемонструвати професійні компетентності, набуті в процесі навчання.

З метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів 11 березня 2019 року було проведено обласну Інтернет-олімпіаду з предмета «Спеціальна технологія» із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» серед учнів випускних курсів, де вивчення предмету завершено.

Олімпіада проходила з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет, а саме платформи https://pruffme.com/, http://master-test.net/. Технічний супровід олімпіади здійснювався НМЦ ПТО у Закарпатській області на базі Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», через комп'ютерну систему навчального закладу, де журі мало змогу спостерігати за процесом проходження тестування у режимі он-лайн. Участь в олімпіаді взяли представники восьми закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Олімпіадні завдання охоплювали зміст усіх тем програми предмета «Спеціальна технологія» і були сформовані у вигляді різнорівневих тестів, що складалися з 60 питань І рівня складності, трьох завдань ІІ рівня складності та трьох завдань ІІІ рівня складності. Максимально можлива кількість балів становила 88 балів.

Для проходження тестування використовувалася програма «Майстер-тест», за допомогою якої забезпечувався рівний доступ учасників та автоматично узагальнювалися результати з відображенням кількості балів кожного учасника, час та відсоток їх виконання. Усі учасники впорались із завданнями.

Переможцями Інтернет-олімпіади стали та посіли місця:

- Ларкін Дмитро, учень Державного професійно-технічного закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» І місце (82 бали);

- Буковецький Михайло, учень Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів ІІ місце (78 балів);

- Костюк Юрій, учень Міжгірського професійного ліцею – ІІІ місце (56 балів).

Вітаємо переможців!


21 перегляд