Головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019»


14 – 16 березня 2019 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019», організатором якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. 750 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу взяли участь у роботі виставки.

Професійну освіту Закарпатської області на Міжнародному Форумі представили 7 учасників, які презентували свою освітню діяльність та методичну продукцію, цікаві виставкові експозиції, серед учасників були й представники нашого навчального закладу.

У тематичній номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» був нагороджений золотою медаллю за презентовану роботу, яка була присвячена фандрайзинговій діяльності навчального закладу та співпраці з соціальними партнерами.

Саме соціальним партнерам педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку за надану допомогу та всебічну підтримку: компанії «ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД», представники якої, рекрутери Мар’яна Семйон та Юлія Мадяр, були також учасниками виставки спільно з нами; ТОВ «СНЄЖКА УКРАЇНА» за надану поліграфічну продукцію та відеоматеріали; ТОВ «СВАРКОМ», яке є постачальником зварювального обладнання для навчально-практичного центру, особисто комерційному директору цього підприємства Дмитру Шацу та спеціалісту з продажу Юрію Гані та іншим партнерам.

У рамках заходу відбувалися науково-практичні конференції, експертні дискусії, семінари, круглі столи, дискусійні панелі, презентації, майстер-класи, у яких брали участь представники навчального закладу.

Вітаємо переможців!


35 переглядів