Участь у 14 Міжнародному фестивалі робототехніки


03-04 квітня 2019 р. у місті Тренчин (Словаччина) відбувся традиційний 14 Міжнародний конкурсний фестиваль робототехніки «Тренчинський день роботів». На запрошення середньої професійної школи Pod Sokolicami представники ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» на чолі з директором Тимком Сергієм Мироновичем відвідали цей захід, де ознайомились із зразками сучасної робототехніки.

Зустріч зі словацькими партнерами була надзвичайно плідною. ЇЇ результатом стало оновлення договору про співпрацю між навчальними закладами ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» та середньою професійною школою Pod Sokolicami 14 (Тренчин, Словаччина); ознайомлення з професією «Радіомонтажник» та залучення до міжнародної програми «Світ робототехніки».

Слід зауважити, що подібні фестивалі є надзвичайно корисними і цікавими: вони розширюють світогляд дітей із раннього віку, навчають їх правильно та розумно ставитися до науково-технічного прогресу та в майбутньому вдало обрати професію.

Досвід організації та проведення фестивалів технічної творчості як форми профорієнтаційної роботи слід росповсюджувати та впроваджувати як інноваційну складову у діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти.


38 переглядів