«Дивовижний Всесвіт» – книжкова виставка, присвячена Всесвітньому дню авіації і космонавтики


До Всесвітнього дня авіації і космонавтики працівниками бібліотеки ДНЗ УЦПТО організовано книжкову виставку під назвою «Дивовижний Всесвіт». Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини, підкреслюючи нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

На згаданій виставці представлена не лише науково-дослідницька література, але і художньо-мистецьке осмислення цієї притяжної теми.

Особливої уваги заслуговує інформація про внесок українців у розвиток космонавтики. Адже, наша країна належить до авторитетних авіакосмічних держав. Українці зробили величезний внесок у розвиток світової авіації та космонавтики, зокрема привертає увагу досягнення першого космонавта незалежної України Л. Каденюка, який у 1997 році узяв участь в експедиції міжнародного екіпажу на борту американського шатлу «Колумбія».

Також українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, В. Глушко та інші.

Матеріали виставки допоможуть нашим читачам відчути і зрозуміти, що день 12 квітня 1961року став як для України, так і для всього світу, епохальною подією.


24 перегляд
Наша адреса: 88000,м.Ужгород, ​вул. Сергія Мартина, 3 
​Тел/факс: (0312) 66-10-89,
61-66-14, 61-68-08
​​e-mail: UzhgorodPML@ukr.net
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now