Навчально-тренувальні збори з учнями: «Дії учасників освітнього процесу при розпиленні в приміщенні


На базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області 03 травня 2019 р., згідно з навчальною програмою з предмета «Захист Вітчизни», пройшли навчально-тренувальні збори з учнями - випускниками групи № 34 на тему: «Дії учасників освітнього процесу при розпиленні в приміщенні закладу освіти сильнодіючих отруйних речовин». Заняття проводили лейтенант служби ЦЗ Брила С.П. та старший прапорщик служби ЦЗ Волошанський Я.П.

В ході заняття було продемонстровано технічні засоби радіаційного та хімічного захисту, а також учні мали змогу приміряти захисні костюми та відчути себе рятувальником. Юнакам та дівчатам також було надано інформацію про можливості вступу до навчальних закладів та про роботу в ДСНС України.

Слід зазначити, що співпраця ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» з навчальним пунктом аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області стає вже традиційною, ми шукаємо нові форми співпраці, намагаємось урізноманітнити тематику занять та надати під час навчання якомога більше корисної та життєво необхідної інформації. Найбільш цінним є те, що учні відпрацьовують практично усі необхідні вправи безпосередньо після перегляду навчального фільму, лекції та демонстрації їх фахівцями. Такі заняття викликають зацікавленість в учнів, вони ставлять питання, намагаються дізнатися про тонкощі та особливості нелегкої, але дуже благородної професії рятувальника.


30 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now