Навчально-тренувальні збори з учнями: «Дії учасників освітнього процесу при розпиленні в приміщенні


На базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області 03 травня 2019 р., згідно з навчальною програмою з предмета «Захист Вітчизни», пройшли навчально-тренувальні збори з учнями - випускниками групи № 34 на тему: «Дії учасників освітнього процесу при розпиленні в приміщенні закладу освіти сильнодіючих отруйних речовин». Заняття проводили лейтенант служби ЦЗ Брила С.П. та старший прапорщик служби ЦЗ Волошанський Я.П.

В ході заняття було продемонстровано технічні засоби радіаційного та хімічного захисту, а також учні мали змогу приміряти захисні костюми та відчути себе рятувальником. Юнакам та дівчатам також було надано інформацію про можливості вступу до навчальних закладів та про роботу в ДСНС України.

Слід зазначити, що співпраця ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» з навчальним пунктом аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області стає вже традиційною, ми шукаємо нові форми співпраці, намагаємось урізноманітнити тематику занять та надати під час навчання якомога більше корисної та життєво необхідної інформації. Найбільш цінним є те, що учні відпрацьовують практично усі необхідні вправи безпосередньо після перегляду навчального фільму, лекції та демонстрації їх фахівцями. Такі заняття викликають зацікавленість в учнів, вони ставлять питання, намагаються дізнатися про тонкощі та особливості нелегкої, але дуже благородної професії рятувальника.


30 переглядів