Проведення семінару-практикуму по новітнім методам та способам зварювання в галузі новітніх зварювал


03 травня У ДНЗ УЦПТО на базі навчально-практичного центру новітніх технологій зварювання було проведено семінар-практикум по новітнім методам та способам зварювання в галузі новітніх зварювальних технологій.

У семінарі-практикумі взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання з професії електрозварник ручного зварювання Свалявського професійного будівельного ліцею, Перечинського професійного ліцею, ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей».

Спеціаліст зварювальних процесів фірми «Сварком», Мар’єнко Ігор, ознайомив учасників семінару з інноваційними технологіями зварювання мультисистемами TAURUS 335 Synergic та TERIX 200DC від EWM (Німеччина) та провів майстер-клас: «Практичне виконання зварювальних процесів на сучасному високопродуктивному обладнанні». Присутні педагогічні працівники мали можливість виконати практичні вправи з використанням новітніх зварювальних технологій разом із майстром виробничого навчання ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» Рейпаші В.І.

На завершення заходу директор навчального закладу, Тимко С.М., вручив учасникам семінару сертифікати.


16 переглядів