Проведення семінару-практикуму по новітнім методам та способам зварювання в галузі новітніх зварювал


03 травня У ДНЗ УЦПТО на базі навчально-практичного центру новітніх технологій зварювання було проведено семінар-практикум по новітнім методам та способам зварювання в галузі новітніх зварювальних технологій.

У семінарі-практикумі взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання з професії електрозварник ручного зварювання Свалявського професійного будівельного ліцею, Перечинського професійного ліцею, ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей».

Спеціаліст зварювальних процесів фірми «Сварком», Мар’єнко Ігор, ознайомив учасників семінару з інноваційними технологіями зварювання мультисистемами TAURUS 335 Synergic та TERIX 200DC від EWM (Німеччина) та провів майстер-клас: «Практичне виконання зварювальних процесів на сучасному високопродуктивному обладнанні». Присутні педагогічні працівники мали можливість виконати практичні вправи з використанням новітніх зварювальних технологій разом із майстром виробничого навчання ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» Рейпаші В.І.

На завершення заходу директор навчального закладу, Тимко С.М., вручив учасникам семінару сертифікати.


16 перегляд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now