Бесіда з учнями ДНЗ УЦПТО, присвячена Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням


В рамках відзначення 31 травня Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням представник Центру профілактики та боротьби зі СНІДом, волонтер Олександр Онищук, провів бесіду з учнями ДНЗ УЦПТО. Мова йшла про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички. Також учні переглянули цікавий відеоролик. Учні з цікавістю брали участь в бесіді, задавали питання та отримували відповіді і поради від молодого волонтера.

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців. Кожен другий дорослий українець курить. В цілому в країні 15,5 млн курців, і з кожним роком кількість викурених сигарет зростає.

Тютюнопаління є найважливішою проблемою здоров’я населення. В останнє десятиліття стрімко збільшується питома вага підлітків-курців. Куріння серед молоді є сучасним своєрідним стилем поведінки, як серед юнаків, так і серед дівчат. У той же час, воно сприяє розвитку цілого ряду захворювань і негативно впливає на якість життя.


24 перегляди