«На крилах прощального вальсу» - випускний вечір ДНЗ УЦПТО


27 червня у ДНЗ УЦПТО відбулися урочистості з нагоди випуску груп навчального закладу. Це свято, якого, насправді, немає в жодному календарі, але, не зважаючи на це, воно є важливим для кожного випускника. День, коли відкриваються двері у доросле життя, коли починається самостійний шлях.

Випускниками цього року є групи: група №30 за професією Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування;група №31 за професією Слюсар із складання металевих конструкцій, електрозварник ручного зварювання; група №33 за професією Слюсар з механоскладальних робіт, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;група № 3 за професією Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;група №34 за професією Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник;група №35 за професією Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору;група №1 за професією Слюсар із складання металевих конструкцій, електрозварник ручного зварювання.

Свято відкрив директор навчального закладу Тимко Сергій Миронович з привітанням та теплими побажаннями випускникам та батькам. Також до слова було запрошено маму випускника Толвай Ольгу Олександрівну, яка побажала всім випускникам щасливого майбутнього та вдало використати здобуту професію. На святі також були присутні роботодавці, котрі запрошували на подальшу роботу до своїх підприємств.

За досягнення в навчанні та активну участь в житті навчального закладу учнів було нагороджено грамотами.

Лавренюк Григорій Григорович урочисто зачитав поіменно кожного випускника і привітав їх з отриманням диплома кваліфікованого робітника. Всі випускники отримали атестати та дипломи кваліфікованого робітника.

Вітаємо випускників 2019 року Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти»!


89 переглядів