Cемінар-практикум з вивчення сучасних виробничих технологій9 червня 2021 року на базі навчально-практичного центру новітніх технологій зварювання відбувся семінар-практикум з вивчення сучасних виробничих технологій з використанням інноваційного зварювального обладнання «Kemppi OY» з професій електрозварник ручного зварювання, електрогазозварник, газозварник.

Програма семінару складалась з теоретичної та практичної частини. Теоретичну частину проводив представник ТОВ «САММІТ» О.В.Курманчук, який ознайомив учасників семінару з інноваційним зварювальним обладнанням «Kemppi OY» та технологією зварювання на ньому.

Практична частина складалась з майстер-класу «Зварювання на інноваційному обладнанні «Kemppi OY»», який демонстрував представник ТОВ «САММІТ» В.С. Семко та практичного відпрацювання процесу зварювання.

У семінарі-практикумі взяли участь 14 осіб, з низ троє – учні групи № 1 ДНЗ «Ужгородський центр ПТО», викладач спецдисциплін Король Й.О., 10 майстрів виробничого навчання з чотирьох ЗП(ПТ)О області.

У семінарі також взяв участь представник підприємства-роботодавця Мукачівський завод «Флерон».

Учасники семінару-практикуму отримали сертифікати.

9 переглядів