Kонкурс проєктів "Моя професія найкраща"Щирий скарб для людей - уміння трудитися.

Езоп

В рамках Всеукраїнського тижня професійно- технічної освіти в ДНЗ "УЦПТО" проведено конкурс проєктів "Моя професія найкраща". Здобувачі освіти презентували професії "Маляр, штукатур, лицювальник - плиточник", "Слюсар із складання металевих конструкцій, електрозварник ручного зварювання", "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування", "Слюсар з механоскладальних робіт, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів", які на сьогоднішній час є престижними, цікавими, добре оплачуваними та користуються попитом на ринку праці.

Слід відзначити, що учасники творчо підійшли до виконання завдання, кожний намагався довести, що саме його вибір - найкращий.

Наведеними аргументами майбутні кваліфіковані робітники переконали журі у тому, що для кожної людини найкращою є та професія, яка найбільше подобається. Немає професій непотрібних, не цікавих. Всі професії неповторні, романтичні, але кожна людина має обрати свій життєвий шлях, який відповідатиме її здібностям, можливостям та сподіванням.
15 переглядів