Mоніторинг підготовки до атестації педагогічних працівників та надання методичної допомоги

26 лютого 2020 року ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» відвідали члени експертної групи атестаційної комісії ІІІ рівня з вивчення досвіду роботи викладачів та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О, методисти НМЦ ПТО у Закарпатській області Л.П.Войченко та Т.Л.Савченко. Метою відвідування був моніторинг підготовки до атестації педагогічних працівників та надання методичної допомоги секретарю атестаційної комісії І рівня.Загалом протягом усього тижня з 24 по 28 лютого було проведено низку заходів, спрямованих на підведення підсумків та узагальнення результатів діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період. Так, були проведені засідання усіх методичних комісій, на яких було заслухано творчі звіти педагогів та відкриті уроки.Методисти НМЦ ПТО у Закарпатській області під час свого візиту відвідали відкриті уроки: урок з предмета «Технологія столярних робіт» у групі з числа випускників спеціальних шкіл Закарпатської області С1 (викладач Лавренюк Г.Г.) та урок математики у групі № 20 (викладач Король Т.Ю.).

Тема уроку в групі С1: «Вимоги до організації робочого місця при роботі на деревообробних верстатах загального призначення». Викладач Лавренюк Григорій Григорович вже має достатній роботи з учнями з особливими освітніми потребами та вдало вибирає форму подачі навчального матеріалу, враховує усі методичні рекомендації щодо роботи з цією категорією учнів, викладає матеріал доступно та цікаво, має хороший контакт з учнями, вміє зацікавити їх та залучити до діалогу.


Відкритий урок математики у групі № 20 на тему: «Розв’язування логарифмічних рівнянь» провела викладач вищої категорії Король Тетяна Юріївна.

Свій урок викладач провела у формі ділової гри, у ході якої проводився конкурс між учнями з метою виявлення та демонстрації певних ділових якостей. Викладач використовувала мультимедійний проєктор, демонструвала презентацію, наприкінці уроку учні розв’язали математичний кросворд та почули і побачили на екрані цікаві факти, які продемонстрували зв’язок математики з іншими науками. Урок було проведено на високому рівні.


У цей же день проводився І етап олімпіади з предмета «Охорона праці». В олімпіаді брали участь 13 учнів І та ІІ курсів. За результатами олімпіади переможцями стали:

І місце – Онисько Михайло (гр. № 13)

ІІ місце – Гайпел Ерік (гр.№ 3)

ІІІ місце – Стегура Валерій (гр. № 11)


27 лютого 2020 р. майстер виробничого навчання Галишич С.М. провів відкритий урок виробничого навчання у групі № 11 (професія слюсар зі складання металевих конструкцій, електрозварник ручного зварювання) на тему: «Нарізання зовнішньої та внутрішньої різьб деталей». На уроці учні пригадали теоретичні знання, які отримали на уроках спецтехнології, матеріалознавства, креслення та самі відпрацьовували навички нарізання різьб. Майстер продемонстрував необхідні прийоми та поділився секретами майстерності з учнями. Урок пройшов на високому рівні та отримав схвальні відгуки присутніх колег.
18 перегляд